درباره استودیو ماه نقره ای

پیشرفت روزافزون ساخت لوازم الکترونیکی، همچنین دوربینهای فیلمبرداری و عکاسی و توسعه گسترده آن در کشور عزیزمان ایران، استودیو ماه نقره ای را بر آن داشته تا با تجهیز لوازم حرفه ای، متناسب با نیاز مشتری بسوی هر چه بهتر برگزار شدن برنامه ها و اجرای آن گام مؤثری را بردارد.
برگزاری این قبیل نشستها لوازم، و در عین حال تکنیکهای اجرایی خاص خود را خواسته تا کارفرما و مدعوین شرکت کننده احساس امنیت و آسایش خاطر بیشتری را در طول مدت اجرای برنامه داشته باشند.

استودیو ماه نقره ای کار خود را از سال ١٣٧٠ به مدیریت سید داود شاکری آغاز نموده و با ارائه سرویس های مختلف به کنفرانس ها، همایش ها، سمینارها و... همچنان با چشم اندازی ویژه به آینده به کار خود ادامه می دهد.
این استودیو امیدوار است تا با گسترش خدمات گوناگون در ضمینه های فوق بتواند سهم کوچکی را در اعتلای نام مقدس کشورمان ایران را دارا باشد.
استفاده از افراد و پرسنل کارآمد، تیزهوش و متعهد نیز سرلوحه کار این استودیو قرار داشته تا با درایت کامل بستر بسیار مناسبی را هنگام اجرا شدن برنامه بوجود آورده و از دغدغه ها و تشویش خاطر شرکت کنندگان و کارفرما بزداید.

این استودیو با استفاده از نورپردازی های دقیق، ایجاد صدای مناسب، انتقال تصاویر ویدئویی و کامپیوتری با کیفیت عالی، محیطی را بوجود آورده که بوسیله آن مدعوین، احساس راحتی و تمرکز بیشتری داشته و از مطالب ارائه شده استفاده کافی را ببرند.
همچنین مدیریت دقیق در اجرای برنامه و هماهنگ بودن عوامل اجرایی مراسم از شاخص های مهم این استودیو به شمار میرود.

از اقدامات مهم و جالب توجه این استودیو تصویر برداری از عمل های جراحی بوده که اینگونه مراسمها در غالب کارگاه های پزشکی و آموزشی اجرا میشود.

استودیو ماه نقره ای با توکل بر خدا و با توسل به ائمه اطهار علیهم السلام می کوشد تا جایگاه مناسبی را در این راه برای خود، در راه سربلندی کشور عزیزمان ایران ایجاد نماید.